Kazincbarcika
   
 
  Nemzetiségi Önkormányazt(ok)
 
Képviselő-testület
Bizottságok
Testületi ülések
Nemzetiségi Önkormányzat(ok)
Rendeletek
Határozatok
Rendezési terv
Gazdálkodás (üvegzseb)
Önkormányzati dokumentumok
EU támogatással nyert pályázatok
Átláthatóság
Közbeszerzések
Statisztikai adatok
Hírek
Hirdetmények
Partnerségi egyeztetés
Választási információk
 
Ügyfélfogadás
Szervezeti egységek
Ügykörök
Telefonszámok
E-mail címek
Nyomtatványok
Szabályzatok
Pályázatok
 
Bölcsődék
Óvodák
Általános iskolák
Középiskolák
Művészeti iskolák
Közintézmények
Szociális intézmények
Egyesületek és egyéb szervezetek
Bűnüldözési, igazságszolgáltatási szervek
Sportklubok
 
Egészségügyi ellátások
Településről
Településfotók
Településtérkép
Cégkatalógus
További információk a településről
 
Roma
NévSzervezetJogállás
Farkas István nemzetiségi önk. képviselő
Horváth Józsefné nemzetiségi önk. képviselő
Rézműves József elnök

Jegyzőkönyek:
2013.12.17., 2014.01.09., 2014.01.28., 2014.02.27., 2014.03.26., 2014.04.15., 2014.04.30., 2014.05.30., 2014.07.08., 2014.08.14., 2014.09.10., 2014.10.28., 2014.10.29., 2014.10.31., 2014.11.07., 2015.01.23., 2015.02.10., 2015.02.12, 2015.04.15., 2015.04.28., 2015.05.28., 2015.06.11., 2015.06.25., 2015.08.05., 2014.06.14., 2015.08.05., 2015.10.02., 2015.10.09., 2015.12.04., 2016.02.03., 2016.02.11., 2016.04.12., 2016.05.26., 2016.07.29, 2016.08.25., 2016.10.06., 2016.10.18., 2016.11.23., 2016.11.30., 2017.01.25., 2017.01.20., 2017.01.25., 2017.02.13., 2017.03.24., 2017.05.31., 2017.08.30., 2017.09.19., 2017.10.20., 2017.11.08., 2017.12.07., 2018.01.23., 2018.02.06., 2018.03.20., 2018.03.27., 2018.04.10., 2018.04.16., 2018.05.31.,


Német
NévSzervezetJogállás
Lukácsné Palkó Julianna Andrea nemzetiségi önk. képviselő
Sajó Attila elnök
Sajó Tamás nemzetiségi önk. képviselő

Jegyzőkönyek:
2014.10.27., 2014.10.28., 2014.11.12., 2014.11.24., 2015.02.12., 2015.04.28., 2015.05.28., 2015.06.11., 2015.09.01, 2015.10.19., 2015.11.23., 2015.12.14., 2015.12.21., 2015.12.22., 2016.01.26., 2016.02.11., 2016.05.26., 2016.07.29, 2016.09.30., 2016.10.28., 2016.11.30., 2016.12.10., 2016.12.27., 2017.01.31., 2017.02.15., 2017.03.08., 2017.03.29., 2017.05.09., 2017.05.31., 2017.07.25., 2017.08.30., 2017.09.25., 2017.12.12., 2017.12.16., 2018.01.31., 2018.02.15.,


Lengyel
NévSzervezetJogállás
Sütő Tímea nemzetiségi önk. képviselő
Tóth Gergő nemzetiségi önk. képviselő
Tóth Zoltán elnök

Jegyzőkönyek:
2014.10.27., 2014.11.24., 2014.12.05., 2015.02.12., 2015.04.28., 2015.05.28., 2015.06.11., 2015.06.06., 2015.10.19., 2015.12.22., 2016.02.11., 2016.04.11., 2016.04.27., 2016.05.23., 2016.06.08., 2016.06.30., 2016.10.04., 2017.01.31., 2017.02.15., 2017.03.31., 2017.05.31., 2017.08.25., 2017.10.25., 2017.10.26., 2018.01.25., 2018.02.15., 2018.05.31.,


 
   
| Belépés | Copyright